Wydarzenia grudzień 2018

1 GRUDZIEŃ (sobota)
2 GRUDZIEŃ (niedziela)
3 GRUDZIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);
4 GRUDZIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);
5 GRUDZIEŃ (środa)
6 GRUDZIEŃ (czwartek)
7 GRUDZIEŃ (piątek) – godz 19:00 – Gdynia – Tawerna Orłowska (AJ);
8 GRUDZIEŃ (sobota)
9 GRUDZIEŃ (niedziela)
10 GRUDZIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
11 GRUDZIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
12 GRUDZIEŃ (środa)
13 GRUDZIEŃ (czwartek)
14 GRUDZIEŃ (piątek)
15 GRUDZIEŃ (sobota)
16 GRUDZIEŃ (niedziela)
17 GRUDZIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
18 GRUDZIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
19 GRUDZIEŃ (środa)
20 GRUDZIEŃ (czwartek)
21 GRUDZIEŃ (piątek)
22 GRUDZIEŃ (sobota)
23 GRUDZIEŃ (niedziela)
24 GRUDZIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JSW);
25 GRUDZIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMw);
26 GRUDZIEŃ (środa)
27 GRUDZIEŃ (czwartek)
28 GRUDZIEŃ (piątek)
29 GRUDZIEŃ (sobota) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JA)
30 GRUDZIEŃ (niedziela)
31 GRUDZIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);

Wydarzenia listopad 2018

1 LISTOPAD (czwartek)
2 LISTOPAD (piątek)
3 LISTOPAD (sobota) – godz 19:00 – Gdynia – Tawerna Orłowska (AJ);
4 LISTOPAD (niedziela)
5 LISTOPAD (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSL);
6 LISTOPAD (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
7 LISTOPAD (środa)
8 LISTOPAD (czwartek)
9 LISTOPAD (piątek)
10 LISTOPAD (sobota)
11 LISTOPAD (niedziela)
12 LISTOPAD (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MW);
13 LISTOPAD (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
14 LISTOPAD (środa)
15 LISTOPAD (czwartek)
16 LISTOPAD (piątek) – godz 19:00 – Gdynia – Tawerna Orłowska (AJ);
17 LISTOPAD (sobota)
18 LISTOPAD (niedziela)
19 LISTOPAD (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSL);
20 LISTOPAD (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
21 LISTOPAD (środa)
22 LISTOPAD (czwartek)
23 LISTOPAD (piątek) – godz 20:00 – Gdynia klub studencki Uniwersytetu Morskiego Bukszpryt;
24 LISTOPAD (sobota) – godz 19:00 – Sopot – Browar Miejski (MJ);
25 LISTOPAD (niedziela)
26 LISTOPAD (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSL);
27 LISTOPAD (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
28 LISTOPAD (środa)
29 LISTOPAD (czwartek)
30 LISTOPAD (piątek)
31 LISTOPAD (sobota)

Wydarzenia październik 2018

1 PAŹDZIERNIK (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);
2 PAŹDZIERNIK (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);
3 PAŹDZIERNIK (środa)
4 PAŹDZIERNIK (czwartek)
5 PAŹDZIERNIK (piątek)
6 PAŹDZIERNIK (sobota) – godz 19:00 – Gdynia – Tawerna Orłowska (AJ);
7 PAŹDZIERNIK (niedziela)
8 PAŹDZIERNIK (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
9 PAŹDZIERNIK (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
10 PAŹDZIERNIK (środa)
11 PAŹDZIERNIK (czwartek)
12 PAŹDZIERNIK (piątek)
13 PAŹDZIERNIK (sobota)
14 PAŹDZIERNIK (niedziela)
15 PAŹDZIERNIK (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
16 PAŹDZIERNIK (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
17 PAŹDZIERNIK (środa)
18 PAŹDZIERNIK (czwartek)
19 PAŹDZIERNIK (piątek)
20 PAŹDZIERNIK (sobota)
21 PAŹDZIERNIK (niedziela)
22 PAŹDZIERNIK (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JSW);
23 PAŹDZIERNIK (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMw);
24 PAŹDZIERNIK (środa)
25 PAŹDZIERNIK (czwartek)
26 PAŹDZIERNIK (piątek) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JA)
27 PAŹDZIERNIK (sobota) – godz 19:00 – Sopot – Browar miejski (MJ);
28 PAŹDZIERNIK (niedziela)
29 PAŹDZIERNIK (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);
30 PAŹDZIERNIK (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);
31 PAŹDZIERNIK (środa)

Wydarzenia wrzesień 2018

1 WRZESIEŃ (sobota)
2 WRZESIEŃ (niedziela)
3 WRZESIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);
4 WRZESIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (MJW);
5 WRZESIEŃ (środa)
6 WRZESIEŃ (czwartek)
7 WRZESIEŃ (piątek)
8 WRZESIEŃ (sobota)
9 WRZESIEŃ (niedziela)
10 WRZESIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
11 WRZESIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
12 WRZESIEŃ (środa)
13 WRZESIEŃ (czwartek)
14 WRZESIEŃ (piątek)
15 WRZESIEŃ (sobota)
16 WRZESIEŃ (niedziela)
17 WRZESIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
18 WRZESIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMW);
19 WRZESIEŃ (środa)
20 WRZESIEŃ (czwartek)
21 WRZESIEŃ (piątek)
22 WRZESIEŃ (sobota) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JD)
23 WRZESIEŃ (niedziela)
24 WRZESIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JSW);
25 WRZESIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna (JMw);
26 WRZESIEŃ (środa)
27 WRZESIEŃ (czwartek)
28 WRZESIEŃ (piątek)
29 WRZESIEŃ (sobota) – godz 19:00 – Sopot – Browar miejski (MJ);
30 WRZESIEŃ (niedziela)

Wydarzenia sierpień 2018

1 SIERPIEŃ (środa)
2 SIERPIEŃ (czwartek)
3 SIERPIEŃ (piątek)
4 SIERPIEŃ (sobota) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JD);
5 SIERPIEŃ (niedziela)
6 SIERPIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
7 SIERPIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
8 SIERPIEŃ (środa)
9 SIERPIEŃ (czwartek)
10 SIERPIEŃ (piątek) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JD)
11 SIERPIEŃ (sobota)
12 SIERPIEŃ (niedziela)
13 SIERPIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
14 SIERPIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
15 SIERPIEŃ (środa)
16 SIERPIEŃ (czwartek)
17 SIERPIEŃ (piątek)
18 SIERPIEŃ (sobota) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JD);
19 SIERPIEŃ (niedziela)
20 SIERPIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSW);
21 SIERPIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMw);
22 SIERPIEŃ (środa)
23 SIERPIEŃ (czwartek)
24 SIERPIEŃ (piątek)
25 SIERPIEŃ (sobota) – godz 19:00 – Sopot – Browar miejski (MJ);
26 SIERPIEŃ (niedziela)
27 SIERPIEŃ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
28 SIERPIEŃ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);29 SIERPIEŃ (środa)
30 SIERPIEŃ (czwartek)
31 SIERPIEŃ (piątek)

Wydarzenia lipiec 2018

1 LIPIEC (niedziela)
2 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
3 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
4 LIPIEC (środa)
5 LIPIEC (czwartek)
6 LIPIEC (piątek) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JD);
7 LIPIEC (sobota) – godz 19:00 – Sopot – Browar miejski (MJ);
8 LIPIEC (niedziela)
9 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
10 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
11 LIPIEC (środa)
12 LIPIEC (czwartek)
13 LIPIEC (piątek) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JD)
14 LIPIEC (sobota)
15 LIPIEC (niedziela)
16 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
17 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
18 LIPIEC (środa)
19 LIPIEC (czwartek)
20 LIPIEC (piątek)
21 LIPIEC (sobota)
22 LIPIEC (niedziela)
23 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSW);
24 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMw);
25 LIPIEC (środa)
26 LIPIEC (czwartek)
27 LIPIEC (piątek) – godz 19:00 – Rumia – Swatewind (JA);
28 LIPIEC (sobota) – godz 12:00 – Nowa Pasłęka k. Braniewa – Dni Nowej Pasłęki (JDL);
29 LIPIEC (niedziela)
30 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
31 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);

Wydarzenia czerwiec 2018

1 LIPIEC (niedziela)
2 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
3 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
4 LIPIEC (środa)
5 LIPIEC (czwartek)
6 LIPIEC (piątek) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JD);
7 LIPIEC (sobota) – godz 19:00 – Sopot – Browar miejski (MJ);
8 LIPIEC (niedziela)
9 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
10 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
11 LIPIEC (środa)
12 LIPIEC (czwartek)
13 LIPIEC (piątek) – godz 19:30 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JD)
14 LIPIEC (sobota)
15 LIPIEC (niedziela)
16 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
17 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
18 LIPIEC (środa)
19 LIPIEC (czwartek)
20 LIPIEC (piątek)
21 LIPIEC (sobota)
22 LIPIEC (niedziela)
23 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSW);
24 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMw);
25 LIPIEC (środa)
26 LIPIEC (czwartek)
27 LIPIEC (piątek) – godz 19:00 – Rumia – Swatewind (JA);
28 LIPIEC (sobota) – godz 12:00 – Nowa Pasłęka k. Braniewa – Dni Nowej Pasłęki (JDL);
29 LIPIEC (niedziela)
30 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
31 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);

Wydarzenia maj 2018

1 MAJ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
2 MAJ (środa)
3 MAJ (czwartek) – godz 18:30 – Gdynia – Courtyard Marriott (MJW);
4 MAJ (piątek) – godz 20:00 – Jastrzębia Góra – Dom Whisky (JL);
5 MAJ (sobota) – godz 19:00 – Sopot – Browar Miejski (MJ);
6 MAJ (niedziela) – godz 11:00 – Gdynia – „Contrast Cafe” – „Szanty dla dzieci” (JAL);
7 MAJ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSL);
8 MAJ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
9 MAJ (środa)
10 MAJ (czwartek)
11 MAJ (piątek) – godz 19:00 – Gdynia – Tawerna Orłowska (AJ);
12 MAJ (sobota) – godz 19:00 – Gdynia – Tawerna Orłowska (AJ);
13 MAJ (niedziela)
14 MAJ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MW);
15 MAJ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
16 MAJ (środa)
17 MAJ (czwartek) – godz 17:00 – Klekotki (impreza zamknięta)
18 MAJ (piątek) – godz 21:00 – Skwer Kościuszki (Akademia Morska) (impreza plenerowa) (JAW);
19 MAJ (sobota)
20 MAJ (niedziela) – godz 11:00 – Gdynia – „Contrast Cafe” – „Szanty dla dzieci” (JAL);
21 MAJ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSL);
22 MAJ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
23 MAJ (środa)
24 MAJ (czwartek) – godz 18:30 – Gdynia – Courtyard Marriott (MJW);
25 MAJ (piątek)
26 MAJ (sobota) – godz 19:00 – Gdynia – Tawerna Orłowska (AJ);
27 MAJ (niedziela)
28 MAJ (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSL);
29 MAJ (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
30 MAJ (środa)
31 MAJ (czwartek)